Kida publikon foto me barkun e tonifikuar, ndjekësit mbeten gojëhapur

Kida publikon foto me barkun e tonifikuar, ndjekësit mbeten gojëhapur

14:12, 25/07/2021
A+ Aa A-

Kida është një nga artistet më të suksesshmë në industrinë e muzikës.

Bashkëpunimi i fundit që pati me Ledri Vulën dhe Butrint Imerin rezultoi një sukses i vërtetë.

Këngëtarja është njohur gjithmonë për stilin e veçantë dhe është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka zgjedhur që t’i befasojë ndjekësit.

Kida erdhi e kuruar deri në detaje teksa ekspozoi barkun e saj të tonifikuar.

Fotoja e publikuar ka marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit.

 

Image

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco