Nuk fshihen më, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck publikojnë momente intime

Nuk fshihen më, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck publikojnë momente intime

09:15, 25/07/2021
A+ Aa A-

Ditën e djeshme, Jennifer Lopez festoi ditëlindjen e saj të 52-të me një super festë në një jaht luksoz.

Këngëtarja thuhet se është arratisur drejt Francës së bashku me Ben Affleck dhe të dy ata po festojnë në fshehtësi të plotë.

Dyshja, ndonëse prej disa kohësh kishin nisur një romancë ata kurrë nuk kanë postuar asnjë fotografi të përbashkët në rrjetet e tyre sociale.

Por, në ditëlindjen e saj J.LO e ‘thyu’ këtë rregull duke postuar për të parën herë një fotografi teksa çifti shkëmben një puthje pasionante në buzë.

Fotografia e publikuar ka marrë mijëra pëlqime dhe komente nga fansat e tyre.

 

Image

 

Image

 

 

Image

 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco