Në një lidhje dashurie, Tea Trifoni pozon për herë të parë me partnerin

Në një lidhje dashurie, Tea Trifoni pozon për herë të parë me partnerin

07:49, 25/07/2021
A+ Aa A-

Pak kohë më parë ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni zbuloi se ka nisur një lidhje të re dashurie.

Ajo nuk ka zbuluar shumë rreth partnerit, përveçse është shumë i ëmbël.

Ndërkohë, vetëm së fundmi, Tea ka pozuar për herë të parë pranë tij.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto gjatë një feste, ku shihet që i dashuri e ka përqafuar.

Ish-konkurrentja nuk e ka zbuluar portretin e tij, pasi siç ka thënë dhe më parë, ka vendosur të jetë shumë e rezervuar për jetën private.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco