Është shëndoshur apo është në pritje të ëmbël? Zbulohet e vërteta e Genta Ismailit

Është shëndoshur apo është në pritje të ëmbël? Zbulohet e vërteta e Genta Ismailit

12:09, 24/07/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli ditë më parë u përfol për një shtatzëni të mundshme.

Shkak për këtë u bënë disa fotografi të shpërndara nga i dashuri i saj, Huseyin Usta, në rrjetet sociale.

Genta në këto imazhe shfaqej më e shëndoshë se zakonisht, me ç’rast bëri të aludohet nga fansat për një shtatzëni të mundshme.

Por një gjë e tillë duket se nuk qëndron pasi e vërteta del të jetë që Huseyin dhe Genta nuk janë në pritje të një fëmije.

Emisioni “Prive” në një nga kronikat e tyre të përjavshme, e ka cilësuar si të pavërtetë lajmin në fjalë, nga burimet e sigurta pranë këngëtares.

Kilogramët e tepërt duket se vijnë nga ushqimi dhe mbase lënia pas dore e aktiviteteve sportive.

Një fëmijë është në planet e ardhshme të çiftit, por që mesa duket si proces do të ndodhë pasi që dyshja t’i kenë përmbushur edhe disa nga pikësynimet e tyre të tjera

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco