Prej 12 vitesh Megan Fox ndaloi pirjen e alkoolit, shkak incidenti në 'Golden Globe'

Prej 12 vitesh Megan Fox ndaloi pirjen e alkoolit, shkak incidenti në 'Golden Globe'

10:40, 24/07/2021
A+ Aa A-

 Aktorja e famshme Megan Fox nuk ka pirë asnjë pikë alkool për 12 vjet.

Në tapetin e kuq të çmimeve "Golden Globe" në 2009,ajo tha shumë gjërs që nuk duhej, kështu që edhe atëherë ajo vendosi që ajo ishte e mjaftueshme dhe se diçka e tillë nuk do të ndodhte më në jetën e saj.

Ajo kujtoi incidentin nga rinia e saj gjatë intervistës "Kush Çfarë Vesh", duke theksuar se ajo ishte ulur në tryezë me vëllezërit Jonas dhe një koleg nga bota e aktrimit, Blake Lively:

“As nuk e di sa gota kam pirë. Prandaj nuk pi më. Unë veprova si luftarake.

Nuk ka asgjë që nuk thashë, veçanërisht nga gjërat që nuk ishin të nevojshme në tapetin e kuq.

"Unë nuk mbaj mend se çfarë ose çfarë, unë vetëm e di se kam bërë," tha ajo.

E njëjta gjë vlen edhe për drogën. “Nuk i duroj dot pilulat. Nuk më pëlqen as të pi.

Në thelb, nuk më pëlqen kur nuk jam në kontroll. Dhe unë duhet të jem, kur bëhet fjalë për trupin tim ”, theksoi ajo gjatë nje interviste në 2013.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco