Nuk përmbahet Megi Pojani, twerk nga tualeti me muzikë popullore

Nuk përmbahet Megi Pojani, twerk nga tualeti me muzikë popullore

09:45, 24/07/2021
A+ Aa A-

Megi Pojani ka provokuar ndjekësit me lëvizje sensuale nga tualetit.

Moderatorja është shfaqur duke bërë twerk në një video të nxehtë të publikuar në rrjetet sociale.

Ajo u filmua e veshur me pizhama teksa kërcen nën ritmin e këngës “Ditari” të Remzie dhe Nexhat Osmanit.

Megi Pojani duket mjaft seksi e joshëse duke bërë twerk dhe i ka vënë flakën rrjetit.

Moderatorja është e njohur për format e saj bombastike trupore që i ekspozon në rrjetet sociale pa hezitim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco