Nudo para Hënës, supermodelja Adriana Lima i vë ‘flakën’ rrjetit

Nudo para Hënës, supermodelja Adriana Lima i vë ‘flakën’ rrjetit

10:23, 23/07/2021
A+ Aa A-

 Adriana Lima u ka ofruar ndjekësve të saj një shfaqje vërtetet ‘shqetësuese’.

Në sfond me qiellin, detin natën dhe me dritat e një qyteti në horizont, fotoja e publikuar nga modelja po thyen rrjetin.

E zhveshur dhe me shpinë nga kamera, flokët e saj të që mbulojnë shpatullat, ajo ka thyer rekord këtë herë.

Hëna e plotë e lartë në qiell krijon një atmosferë magjike dhe çiftëzohet në mënyrë të përsosur me të pasmet e modeles.

Trupi i saj i përsosur qëndron përballë qiellit të natës, i zhytur në një lojë me dritë dhe hije që e bën imazhin edhe më provokues, një ëndërr të vërtetë.

Kjo foto provakative nuk është asgjë e re për Limën e cila shpesh herë publikon fotot topless që zgjojnë imagjinatën e ndjekësve të saj.

Karriera e saj e mahnitshme në botën e modës filloi në fund të viteve nëntëdhjetë dhe ende i jep asaj kënaqësinë.

 Aja ka sfiluar për marka prestigjioze dhe ka pozuar për revistat më të famshme.

 Nga 2014 në 2016, sipas revistës Forbes , ajo ishte modelja e dytë më e paguar në botë. 

Ajo sapo mbushi 40 vjeç dhe është ende shumë e kërkuar dhe duke parë trupin e saj statujë në foton e natës është e lehtë të kuptosh pse.

Image

Image

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco