Cardi B dhe Normani nuk përmbahen, nudo dhe shumë s*ksi në klipin e fundit

Cardi B dhe Normani nuk përmbahen, nudo dhe shumë s*ksi në klipin e fundit

10:20, 23/07/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja Normani dhe reperi Cardi Bee lëshuan një duet, dhe fansat mbetën pa frymë nga video. Normani ndryshoi disa herë, dhe për çdo xhirim ajo iu përmbajt skenografisë dhe kostumeve monokromatike. 

Pas veshjeve me ngjyrë, të bardhë, të zezë, të kuqe dhe tigër, ishte radha e tyre pa  rroba.

Kënga "Wild side" u publikua një javë më parë, dhe tashmë ka gati 16 milion shikime.

Normani ndau shumë fotografi në lidhje me single-in e ri në Instagramin e saj, dhe ajo mori vetëm fjalë mbështetje nga fansat.

Vajzat treguan dominimin dhe forcën e tyre në shkrepjet seksi, dhe kënga thotë se ato janë të forta dhe se askush nuk ka fuqi mbi to.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco