Lajmi i fundit

Mbyllet votimi për Bundestagun, ja shifrat e Exit Polleve

Mozzik dhe Loredana bëhen bashkë dhe sjellin hitin e radhës

Mozzik dhe Loredana bëhen bashkë dhe sjellin hitin e radhës

09:17, 23/07/2021
A+ Aa A-

Mozzik dhe Loredana nuk kanë nguruar të sjellin projekte të përbashkëta muzikore që kanë rezultuar shumë të suksesshme.

Pas suksesit të “Rosenkrieg” dhe “Oh Digga”, ata publikuan në mesnatë hitin e radhës. Kënga mban titullin “Nëse don” dhe sapo është publikuar në Youtube.

E shoqëruar me klip, projekti përfshin momentet më të bukura dhe qesharake të dyshes, me miqtë dhe bashkëpunëtorët muzikor.

Sigurisht nuk munguan as sekuencat me vogëlushen e tyre, Hana. Kënga është pjesë e albumit të tyre të përbashkët “No rich parents”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco