‘Sfidoi’ policinë duke shkelur rregullat e qarkullimit, ja gjoba e majme që duhet të paguajë Fatjon Kuqari

‘Sfidoi’ policinë duke shkelur rregullat e qarkullimit, ja gjoba e majme që duhet të paguajë Fatjon Kuqari

07:52, 23/07/2021
A+ Aa A-

Pasioni për të ngarë me shpejtësi makinën, duket se do i kushtojë shtrenjtë ish konkurentit të ‘Përputhen’, Fatjon Kuqari.

Ndërsa filmoi veten duke drejtuar automjetin e tij tip Audi, me 215km/ orë e me tek e postoi në rrjetet sociale, Kuqari është gjobitur nga blutë e rrugores.

Kuqari është gjobitur nga “blutë” e rrugores me shumën 40 mijë lekë të reja, pasi publikoi në Instastory-n e tij një video duke ecur me shpejtësi të frikshme, 215 km/h me makinën e tij “Audi”.

Në konstatimin e punonjësit të policisë thuhet:

“Drejtuesi i mjetit është konstatuar duke ecur me shumë shpejtësi në autostradë. Me 215, me pamje filmike duke u bërë burim aksidenti për vete dhe për të tjerët”.

Episodi vjen vetem pak dite pasi dy kosovarë u kapën mat nga policia duke bërë gara me makina luksoze në by-passin e Vlorës.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco