Mozzik nuk e fsheh, ja kush është idhulli i tij

Mozzik nuk e fsheh, ja kush është idhulli i tij

09:25, 22/07/2021
A+ Aa A-

Mozzik është një ndër reperët më premtues të estradës shqiptare.

Artisti nga Kosova ka arritur të ndërtojë përgjatë këtyre viteve një karrierë të suksesshme dhe për këtë ndihet krenar. Së fundmi, reperi ka zbuluar dhe idhullin e tij.

Teksa ka publikuar një foto krah posterit të tij, ai ka shkruar:

Unë me idollin tem!” Autori i hitit “Madonna” ka paralajmëruar se do të sjellë mesnatën e sotme bashkëpunimin e radhës me partneren, Loredana.

Pasi u rikthyen së bashku, ata kanë punuar për albumin e tyre të përbashkët.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco