Lajmi i fundit

Kërcet arma në Shkodër, një i plagosur

Kanye West blen dhuratën e veçantë lidhur me fëmijët e tij

Kanye West blen dhuratën e veçantë lidhur me fëmijët e tij

21:27, 21/07/2021
A+ Aa A-

Reperi, 44 vjeç, Kanye West është kthyer në Instagram përpara publikimit  të albumit të tij të ri të shumë pritur, "Donda".

Gjatë performancës së tij, ai u dha një’ britmë’  në skenë për katër fëmijëve të tij dhe ish bashkëshorten, Kim Kardashian .

Ai postoi një seri fotografish në instagram dhe fansat vunë re një detaj shumë të veçantë.

West kishte varur në qafë një gjerdan ku kishte gdhendur emrat e North, Saint, Chicago dhe Psalm të shkruara me shkronja gotike.

Këngëtari u shpreh se nuk ka ndjenjë më të bukur se ajo e të qenurit baba.

Image

 

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco