Jay Z ‘modelon’ për markën më të re të Beyonses

Jay Z ‘modelon’ për markën më të re të Beyonses

21:03, 21/07/2021
A+ Aa A-

Një ditë para se Beyonse të publikojë linjën e saj të re të veshjeve “Adisas x lvy Park”, bashkëshorti i saj Jay Z postoi në Instagrm një foto të veshur me rroba të kësaj marke.

Ai kishte veshur një këmishë dhe një palë pantallona në ngyrë portakalli, nga koleksioni i ngjyrave të neonit me nënshkrimin e firmes së njohur “Adidas”.

Kjo nuk është hera e parë që një anëtar i familjes’ modelon’ veshjet e linjës së Beyonses, pasi edhe vajza e tyre  Blue Ivy Carer ka bërë të njëjtën gjë në një fushatë reklamuese në muajin Shkurt.

Ndjeksit e komplimentuar për look-un në postimin e publikuar si dhe përgëuan çiftin për lançimin e linjës së tyre më të re. 

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco