Lajmi i fundit

EMRI- FOTO/ Në kërkim për vrasje, ja kush është i plagosuri me tre plumba nga RENEA në Shkodër

Cardi B shfaqet më joshëse se kurrë në videoklipin e radhës

Cardi B shfaqet më joshëse se kurrë në videoklipin e radhës

20:34, 21/07/2021
A+ Aa A-

Ylli i repit,  Cardi B para disa kohësh lajmëroi se është në pritje të fëmijën së saj të dytë me partnerin  Offset.

Ditën e hënë, këngëtarja ka njoftuar se do të promovojë këngën e saj më të re me Normanin, e titulluar “Wild Side”.

Cardi, 28 vjeç, u shfaq në dy veshje të ndryshme që shfaqnin barkun e saj të rrumbullakosur.

N jë veshje rrjetë e gjelbër neon e tejdukshme dhe zgjedhja e dytë ishin bikini e lëkurës në ngjyrë të zezë.

Ajo kishte guxuar disi me zgjedhjen  e dytë, pasi ishte mjaft sensual dhe joshëse në të njëjtën kohë.

 

 

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco