Lajmi i fundit

Kërcet arma në Shkodër, një i plagosur

Zaimina Vasjari tërheq vëmendjen e fansave në postimin e radhës

Zaimina Vasjari tërheq vëmendjen e fansave në postimin e radhës

20:14, 21/07/2021
A+ Aa A-

Zaimira Vasjari është një nga këngëtaret më të suksesshmë në showbizin shqiptar.

Ajo përflitet shumë për paraqitjen e saj pasi ka një fizik tepër joshës dhe forma të mira trupore.

Së fundmi, në Instagramin e saj ajo ka publikuar një fotografi ku kishte zgjedhur një veshje të ngushtë, ngjyrë hiri, duke i vënë theks linjave perfekte që ajo zotëron.

Fotoja ka marrë shumë pëqime dhe komente pozitive nga fansat e këngëtares.

 

Image

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco