Numërimi mbrapsht ka filluar, ja çfarë do të ndodhë kur Hëna e Plotë të jetë në shenjën e Ujorit

Numërimi mbrapsht ka filluar, ja çfarë do të ndodhë kur Hëna e Plotë të jetë në shenjën e Ujorit

10:35, 21/07/2021
A+ Aa A-

Astrologia  e njohur turke Aysun Koç ka dhënë një informacion të rëndësishëm në lidhje me Hënën e Plotë në shenjën e Ujorit më 24 korrik.

Duke deklaruar se Hëna e plotë e Ujorit që do të përjetohet në 24 korrik është një pikë kthese e rëndësishme për sa i përket martesës dhe partneritetit, Koç tha:

 "Së pari, Hëna e Plotë e Ujorit ka dinamikë në vetvete. Hëna e plotë do të zhvillohet në shtëpinë e 7-të. Shtëpia e 7-të e grafikut përmban disa pozicione në lidhje me martesat dhe partneritetet. Këto çështje do të dalin në pah më shumë, ".

Gjithashtu ajo deklaroi se njerëzit mund të reagojnë në pika ekstreme për shkak të Hënës së Plotë të Ujorit më 24 korrik.

''Prandaj, këto çështje duket se zënë axhendën tonë më shumë në 15 ditët e ardhshme. Duket se kjo periudhë do të jetë një humbje parash për shkak të shpenzimeve shtesë. Ne gjithashtu do të kemi reagime të menjëhershme dhe ekstreme. Në javën e parë pas hënës së plotë, njerëzit mund të ndjehen sikur janë pa emocione dhe me energji të rraskapitur. Do të reflektojë negativisht. Sidoqoftë, mund të ketë përmirësime në martesën dhe marrëdhëniet e partneritetit' u shpreh Koç.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco