Erik Lloshi rrëfen planet: Besoj se ka ardhur koha të bëhem baba

Erik Lloshi rrëfen planet: Besoj se ka ardhur koha të bëhem baba

09:02, 21/07/2021
A+ Aa A-

Erik Lloshi është një ndër këngëtaret më të dashur të ekranit.

Prej vitit 2019, ai është martuar me partneren e tij, Rominën.

Së fundmi, gjatë një interviste këngëtari foli për planet e së ardhmes.

Artisti tregoi se ndihet mjaft i lumtur me bashkëshorten, madje ka zbuluar se dëshiron që të bëhet baba.

“Ndihem shumë mirë, jam shumë i lumtur, besoj se ka ardhur koha që të bëhem edhe baba, shumë shpejt, por akoma nuk kemi asgjë konkrete.

Shpresoj që me ndihëm e Zotit lart dhe me ndihmën time besoj se do ja arrijmë “ tha këngëtari.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco