Si kurrë më parë, Olsi Bylyku bëhet bjond: Maluma nga Marikaj

Si kurrë më parë, Olsi Bylyku bëhet bjond: Maluma nga Marikaj

08:11, 21/07/2021
A+ Aa A-

Olsi Bylyku ka bërë së fundmi një ndryshim në look, si asnjëherë tjetër.

Me anë të një videoje në rrjete sociale, ai ka treguar se është kthyer në bjond.

Me shaka, aktori e ka krahasuar veten me këngëtarin me famë botërore, Malumën. “Maluma nga Marikaj”, ka shkruar Olsi.

Ndjekësve iu ka pëlqyer shumë look-u i tij i ri dhe nuk kanë munguar komplimentet e shumta. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco