Channing Tatum ndan foton e parë të fytyrës së vajzës Everly: 'Bota ime dhe zemra ime'

Channing Tatum ndan foton e parë të fytyrës së vajzës Everly: 'Bota ime dhe zemra ime'

15:13, 25/06/2021
A+ Aa A-

Lidhja e Channing Tatum me vajzën e tij dhe personalitetin e saj me shpirt të lirë është ajo që e frymëzoi atë për të shkruar librin e tij të parë për fëmijë, The One and Only Sparkella

Aktori i famshëm privat, 41 vjeç, postoi një foto të tij me 8-vjeçaren duke qëndruar në një plazh në Instagram të enjten - duke shënuar herën e parë që ai ka ndarë publikisht një foto të fytyrës së Everly.

Në foto, Tatum mbështolli krahët e tij rreth Everly, i cili po vështronte qiellin gjatë një strehe mbrëmjeje në plazh.

"Ju fisnikët e mi jeni gjithçka! Ju jeni bota ime dhe zemra ime", filloi babai krenar në mbishkrim .

Aktori më pas dha pasqyrë për foton, duke shkruar, "[Everly ishte] duke parë hënën e plotë në këtë foto dhe duke më thënë profecinë e sirenës së hënës së plotë dhe pastaj vrapuam në ujë dhe e kërkuam atë dhe luajtëm me shkopinj shkëlqimi. në ujin e natës duke thirrur sirenat. Ju thatë se prekët një sirenë me kokë tullac dhe pashë një bisht ".

"Haha një ditë do ta lexosh këtë dhe shpresoj të qeshësh", tha Tatum për momentin baba-bijë. "Ne kemi qejf ... hehehe."

Ndërsa, kujtojmë se deri më tani, Tatum dhe ish-gruaja e tij Jenna Dewan , me të cilën ai ndan Everly, kanë shpërndarë fotot e saj në mediat sociale në të kaluarën, fotografitë kanë qenë nga një kënd anësor ose i kanë errësuar fytyrën.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco