'Ne flasim shpesh', Jennifer Aniston më në fund flet për Brad Pitt

'Ne flasim shpesh', Jennifer Aniston më në fund flet për Brad Pitt

14:41, 25/06/2021
A+ Aa A-

Fansat në të gjithë botën ende dëshirojnë me padurim rikthimin e një prej çifteve më të dashur të Hollivudit - Brad Pitt dhe Jennifer Aniston, edhe pse të dy ata pothuajse kurrë nuk folën publikisht për marrëdhëniet e tyre pas divorcit.

Ata u nxiten nga një performancë e përbashkët në të cilën Brad dhe Jennifer morën pjesë në leximin e "Fast Times në Ridgemont High", dhe regjistrimi së shpejti ishte viral.

Jennifer më në fund komentoi në lidhje me marrëdhëniet e tyre ndërsa vizitoi Howard Stern.

E pyetur nëse ishte në siklet për të performuar me ish-burrin e saj, ajo u përgjigj se ishte kënaqësi.

"Brad dhe unë jemi miq. Ne shpesh flasim dhe nuk ka asgjë të pazakontë, përveç se të gjithë po përpiqen të shohin diçka më shumë se kaq në marrëdhënien tonë," tha ajo.

Kujtojmë, se Jennifer Aniston dhe Brad Pitt ishin të martuar nga viti 2000 deri në vitin 2005.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco