Piloti i ri i F1 'kapet mat' nga paparacët në momente intime me të dashurën e tij

Piloti i ri i F1 'kapet mat' nga paparacët në momente intime me të dashurën e tij

14:24, 25/06/2021
A+ Aa A-

Drejtuesi i yllit të ekipit të Aston Martin Formula 1, Lance Stroll, është fotografuar nga paparacët teksa ai është me pushimë në Itali, me të dashurën e tij të re.

Të dielën e kaluar kanadezi bëri një paraqitje mbresëlënëse, duek u ngjitur me 9 vende, duke u renditur kështu në vendin e 10-të.

Siç duket Stroll i cili konsiderohet si një nga pilotët më të pashëm të F1 , festoi ngritjen e tij në renditje me të dashurën et ij të re në Itali.

Image

Çifti u fotografua nga paracët teksa po putheshin në momentin kur ato dolën nga restoranti.

Fotoja u bë menjehërë virale dhe nuk munguan as komentet. 

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco