Lumi B tregon disa detaje të parrëfyera më parë nga njohja me bashkëshorten

Lumi B tregon disa detaje të parrëfyera më parë nga njohja me bashkëshorten

13:23, 25/06/2021
A+ Aa A-

Lumi B prej disa vitesh po jeton një histori të bukur dashurie, me bashkëshorten e tij Miranda.

Dyshja janë martuar shumë kohë më parë dhe janë prindër të një djali.

Këngëtari, nuk preferon shumë të flasë për jetën e tij private, por teksa ishte e ftuar në emisionin ”Robi plaket kur don vetë”, si rrallë-herë ai ka treguar disa detaje të parrëfyera më parë.

Lumi B shprehet se  njohja me bashkëshorten nuk është fare e zakonshme pasi ai ka shkuar në një festë për një vajzë tjetër, por më shumë i ka rënë në sy Miranda.

Që nga ajo kohë, ata janë lidhur dhe kanë vazhduar me historinë e tyre të dashurisë.

Siç duket, fati ka dashur që ata të bëhen bashkë dhe ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco