Si rrallë-herë, Eleni Foureira ndan me publikun fotografi me partnerin e saj dhe duken kaq bukur

Si rrallë-herë, Eleni Foureira ndan me publikun fotografi me partnerin e saj dhe duken kaq bukur

12:18, 25/06/2021
A+ Aa A-

Eleni Foureira, këngëtarja me origjinë shqiptare ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve me vokalin e saj .

Ajo, pothuajse gjithmonë ndan me fansat lajme nga përditshmëria, ndërsa për jetën private dimë shumë pak.

Ndonëse prej kohësh ka krijuar një romancë të re me futbollistin e njohur Albert Botian, ajo ka preferuar që mos flasë shumë rreth lidhjes së saj.

Megjithatë, së fundmi Eleni ka publikuar disa fotografi  me Alberton,  duke e thyer kështu “rregullin” e vendosur.

Dyshja kanë shumë kohë që janë bashkë, por kanë preferuar të qëndrojnë larg vëmendjes së publikut.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco