Ed Sheeran: Atësia më bëri të ndryshoj zakonet e mia të këqija

Ed Sheeran: Atësia më bëri të ndryshoj zakonet e mia të këqija

11:19, 25/06/2021
A+ Aa A-

Ylli i muzikës pop Ed Sheeran thotë se ai ka ndryshuar qasjen e tij ndaj jetës dhe punës që nga lindja e vajzës së tij Lyra vitin e kaluar.

"Sapo Cherry më tha se ishte shtatzënë, jeta u zhvendos, për sa i përket punës dhe shëndetit dhe asaj që unë vendos në trupin tim, qoftë ushqim apo alkool," i tha ai BBC Radio 1 Greg James.

"Fillova të ushtroja më shumë dhe rutina ime u bë pak më e shëndetshme".

Ylli gjithashtu ndryshoi zakonet e tij të punës, duke punuar "nëntë deri në pesë" në vend që të mbaronte seancat e regjistrimit në 2 të mëngjesit.

"Në fakt çmend prodhuesit," tha ai. "Unë isha në Los Anxhelos duke punuar me këta prodhues që zakonisht fillojnë të punojnë në orën 6 pasdite dhe përfundojnë në orën 6 të mëngjesit me njerëz si Post Malone dhe Dua [Lipa].

Sheeran dhe gruaja Cherry Seaborn njoftuan lindjen e fëmijës së tyre të parë, Lyra Antarctica Seaborn Sheeran, në gusht, duke u thënë fansave se ishin "plotësisht të dashuruar".

Ylli i popit më vonë zbuloi se e porsalindura nuk ishte "adhuruesja më e madhe" dhe "thjesht qante" kur ai i këndon asaj këngët e tij të reja.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco