Adriana Matoshi dhe Keith Groeneveld, kanë një arsye shumë të fortë për të festuar sot

Adriana Matoshi dhe Keith Groeneveld, kanë një arsye shumë të fortë për të festuar sot

19:27, 23/06/2021
A+ Aa A-

Adriana Matoshi dhe Keith Groeneveld janë shumë të përfolur në mediat rozë për shkak të lidhjes së tyre.

Dyshja,  në rrjetet e tyre sociale ndajnë shpesh-herë me ndjekësit fotografi dhe video nga jeta e përditshme.

Sot, ata i kanë bërë dedikime dashurie mjaft të ndjera njëri-tjetrit pasi është një ditë e veçantë në jetën e tyre.

Çifti, feston 1-vjetorin e lidhjes dhe kanë ndarë më ndjekësit detaje se si e realizuan takimin e parë në një restorant në periferi të Prishtinës.

“Saktësisht një vit më parë, nga takimi jonë i parë”-shkroi Keith në një postim në Instagram.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco