Fjoralba Ponari bind të dashurin për një foto bashkë dhe na tregon portretin e tij

Fjoralba Ponari bind të dashurin për një foto bashkë dhe na tregon portretin e tij

19:29, 23/06/2021
A+ Aa A-

Moderatorja Fjoralba Ponari prej vitesh është në një lidhje.

Identiteti i partnerit të saj u zbulua vetëm pak kohë më parë nga mediat.

Ai quhet Françesko, është atlet në sportin e xhudos në Tiranë dhe inxhinier software.

Fjoralba ka treguar se partneri i saj i urren fotot, prandaj dhe i shohim rrallë në rrjete sociale.

Megjithatë sot pas shumë debateve, ajo ka arritur ta bindë për një postim.

“Kjo foto u parapri dhe u pasua me debate! He hates pics. (Ai i urren fotot)”, ka shkruar Ponari krahas ‘selfie’.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco