Paulina Gretzky e veshur me bikini  i dedikon Dustin Johnso fjalët e ëmbla në ditën e lindjes

Paulina Gretzky e veshur me bikini i dedikon Dustin Johnso fjalët e ëmbla në ditën e lindjes

19:06, 23/06/2021
A+ Aa A-

Paulina Gretzky vulosi ditëlindjen e 37-të të të fejuarit Dustin Johnson me një puthje.

Modelja 32-vjeçare postoi një foto të të martën, përqafuar dhe veshur me rrobat banjo.

"Gëzuar Ditëlindjen  [🍯] ", mbishkroi Gretzky foton në Storyn e saj në Instagram.

Lojtari i golfit, aktualisht i renditur në vendin e 2-të në PGA Tour, kohët e fundit garoi në US Open, ku përfundoi i 19-ti.

 Ai do të fillojë të enjten pasdite në Kampionatin e Udhëtarëve.

Gretzky, e cila është vajza e lojtarit legjendar të hokejve Wayne Gretzky, është fejuar me Johnson që nga viti 2013. Ata kanë dy djem: Tatum 6 vjeç dhe River 4 vjeç.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco