Khloe Kardashian ndahet nga Tristian Thompson/ Arsyeja? Tradhëtia

Khloe Kardashian ndahet nga Tristian Thompson/ Arsyeja? Tradhëtia

11:21, 22/06/2021
A+ Aa A-

Khloe Kardashian dhe Tristian Thompson u ribashkuan vjeshtën e kaluar dhe dukeshin se gjërat mes çiftit po shkonin mirë.

Ata shfaqeshin shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe ishin shumë të lumtur.

Mirëpo, mesa duket, diçka ka ndodhur mes tyre dhe raporti i dyshes është prishur sërish pasi ata janë ndarë.

E gjitha kjo ka ardhur pasi Thompson u pa duke hyrë në një dhomë me qera, në një fest ditëlindjeje në “Bel Air”, vetëm një ditë pasi ai kishte darkuar me Khloen.

Nje burim nga “Page Six” raporton se Tristian u pa teksa dilte nga dhoma me këmishën e zbërthyër, e teksa Khloe e pyeti se çfarë kishte ndodhur ai tha se kishte fjetur i vetëm në dhomë.

Kaq duhej qe Khloe të merrte vendimin e ndarjes për shkak të mos-besnikërisë që Tristian shfaqi hapur para të gjithëve.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco