Lajmi i fundit

Dosja 339/ Lirohet nga burgu ‘Niçja’ i Shijakut dhe tre anëtarë të grupit ‘Volvo 4’

Klajdi Haruni falenderon publikisht Flori Mumajesin dhe Brunon për projektin e ri muzikor

Klajdi Haruni falenderon publikisht Flori Mumajesin dhe Brunon për projektin e ri muzikor

10:16, 22/06/2021
A+ Aa A-

Grupi ‘Threedots” ka publikuar para dy ditësh këngën e tyre më të re me titull “Nina”.

Projekti muzikor është punuar nga Flori Mumajesi dhe videoklipi është realizuar nga Max Production.

Kjo këngë është kthyer në hit menjëherë dhe fansat e tyre e kanë pëlqyer shumë atë.

Për suksesin e këngës, një nga djemtë e grupit, Klajdi Haruni, ka falenderuar publikisht Florin dhe Brunon dhe e ka cilësuar këtë projekt si një “diell”.

"I lumtur ne shpirt per kete kenge qe eshte. Faleminderit @iamflorimumajesi @iambrunooooo per kete kenge qe e kam shijuar ne cdo detaj sidomos ditet e xhirimeve te klipit Faleminderit te gjitheve ju qe na keni dhene support dhe dashuri ne kte projekt kaq te bukur”, ka shkruar ai në një postim në Instagram.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco