Lajmi i fundit

Dosja 339/ Lirohet nga burgu ‘Niçja’ i Shijakut dhe tre anëtarë të grupit ‘Volvo 4’

Joshëse dhe s*ksi: Kejvina Kthjella nuk resht së 'çmenduri' fansat

Joshëse dhe s*ksi: Kejvina Kthjella nuk resht së 'çmenduri' fansat

09:30, 22/06/2021
A+ Aa A-

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, vazhdon të jetë ndër më të komentuarat ndonjëherë.

Ajo në rrjete sociale është tejet aktive, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme postime nga përditshmëria.

Në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja brune zgjodhi që të mahnisë ndjekësit e saj.

Teksa po shijon pushimet, pozat provokuese nga Kejvina e veshur me bikini nuk kanë të ndalur.

Kështu ka ndodhur edhe me imazhin e fundit, derisa pati rastin që të theksojë tiparet e bujshme trupore.

Postimi mori një sërë komentesh, ku fansat i kujtuan se sa seksi është ajo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KEJVINA (@kejvina_kthella)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco