Albani dhe Elgiti ripërsërisin suksesin, sjellin 'Parajsa 2'

Albani dhe Elgiti ripërsërisin suksesin, sjellin 'Parajsa 2'

14:33, 20/06/2021
A+ Aa A-

“Parajsa” ishte një nga projektet që e identifikoi verën e kaluar pandemike.

E suksesi i saj ka qenë mjaftueshëm që Elgiti dhe Albani të mos presin gjatë për një version të dytë.

 

Duke zgjedhur sërish muajin qershor, ata kanë publikuar sot “Parajsa 2”, poashtu me ritme verore që premton të bëhet hit i padiskutueshëm.

Shijojeni të plotë, në afro tre minutat e saj në vijim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco