Vajza më s*ksi në ‘Përputhen’?!-  Andi do t'ju habisë me përgjigjen

Vajza më s*ksi në ‘Përputhen’?!- Andi do t'ju habisë me përgjigjen

12:37, 20/06/2021
A+ Aa A-

Andi Artani ka qenë një nga emrat më të përfolur në “Përputhen”, për shkak të raportit që ai krijoi brenda në emision me Jasminën.

I ftuar së fundmi në emisionin “Express Rozë” për disa pyetje të shpejta, Andi i ka habitur të gjithë me disa nga përgjigjet e tij.

 

Kur u pyet se cila nga vajzat e “Përputhen” është më seksi, ai tha Bora Zemani dhe përgjigjen e shoqëroi me një buzëqeshje.

Mes vajzave shqiptare dhe kosovare, Andi zgjodhi këto të fundit si më të mirat në shtrat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco