VIDEO/ Ja dhurata që Ledri Vula i dhuron Sarës për ditëlindje

VIDEO/ Ja dhurata që Ledri Vula i dhuron Sarës për ditëlindje

11:08, 20/06/2021
A+ Aa A-

Reperi i njohur Ledi Vula i ka dhuruar një tortë të madhe partneres së tij Sara Hoxha, para të pranishmëve, në festën e ditëlindjes së saj.

Ledri Vula, nga festa e ditëlindjes shihet duke mbajtur tortën e ditëlindjes në duar teksa afrohet Sara dhe pastaj ai i dhuron puthje dhe përqafime.

Ndryshe, Sara dhe Ledri ka kohë që janë në lidhje dashurie ndersa janë bërë edhe prindër të një vajze.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco