Shtatzënë për herë të parë? Dafina Zeqiri tregon barkun e rrumbullakosur

Shtatzënë për herë të parë? Dafina Zeqiri tregon barkun e rrumbullakosur

14:55, 19/06/2021
A+ Aa A-

Dafina Zeqiri po shijon prej kohësh historinë e dashurisë me Dj Geek dhe dyshja janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer të publikut.

Së fundmi, Dafina ka publikuar një video në rrjete sociale, duke i bërë lëmsh të gjithë.

Në videon në fjalë, ajo shfaqet duke treguar barkun e rrumbullakosur. “Beb apo bukë?”, ka shkruar Dafina krahas videos duke nxitur kureshtjen e ndjekësve.

Si qëndron e vërteta? Këtë pritet të na e zbulojë vetë këngëtarja.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Balo Bna19/06/2021 15:31

Kujt i plasi k... për baxhellat kosovare që pjellin qentë e tyre. ? Jeni në vete ....!?

Shto koment

Denonco