Sara feston ditëlindjen dhe urimin më të ëmbël e mori nga Ledri

Sara feston ditëlindjen dhe urimin më të ëmbël e mori nga Ledri

12:45, 19/06/2021
A+ Aa A-

Sot është një ditë e veçantë në familjen e Ledri Vulës.

Partnerja e tij bukuroshe, Sara Hoxha feston ditëlindjen dhe ka marrë urime të shumta nga njerëzit e dashur, miqtë dhe fansat.

Ledri ka publikuar në rrjete sociale videon nga festa e zbulimit të gjinisë së bebit, duke e uruar Sarën për ditëlindjen e saj të parë si nënë.

“Ditëlindja jote e parë të tre. Gëzuar ditëlindjen cul”, ka shkruar ai.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco