I lidhur me aktoren gjermane, portieri i Liverpoolit ‘kapet mat’ me modelen seksi në momente intime

I lidhur me aktoren gjermane, portieri i Liverpoolit ‘kapet mat’ me modelen seksi në momente intime

09:24, 19/06/2021
A+ Aa A-

Portieri gjerman Loris Karius u pa me një bukuroshe brune në një varkë jashtë ishullit grek të Mykonos një ditë më parë.

Këto foto të portierit u bënë menjëherë virale dhe bënë jehonë në shumë media të huaja për faktin se ai është në një lidhje me aktoren gjermane,  Sophia Thomalla.

Këto foto u interpretuan siikur Karius po tradhëtonte të dashurën e tij dhe të shumta ishin komentet e bëra në rrjet.

Pasi këto foto u shfaqen në rrjet Karius u detyrua të bëjë një deklaratë në profilin e tij në Instagram.

‘’Ditën e djeshme fotot e mai me një vajzë tjetër pusthuan rrjetin. Por unë dhe Sophia kemi kohë që jemi ndarë’ shkroi Karius në postimin e tij.

Pasi Loris Karius u transferua në Union Berlin në fillim të sezonit, në shtypin gjerman pati raportime se ai miratoi këtë transferim në mënyrë që të ishte afër të dashurës së tij Sophia që ajo të mos të vinte në rrezik karrierën e saj.

Për Karius, i cili në atë kohë mund të luante vetëm 4 ndeshje kampionati në Union Berlin, në fund të sezonit, u komentua se ai mund të ishte i papunë dhe pa të dashurën.

Karius, kontrata e huazimit të të cilit ka skaduar, do të kthehet në Liverpool, ku ka një kontratë për një vit .

 E ardhmja e Karius, i cili nuk e ka mbrojtur kështjellën e Liverpool që nga finalet e Ligës së Kampionëve në 2018 dhe ka qenë në huazim për dy vjet në Beşiktaş dhe një vit në Union Berlin, mbetet e pasigurt.

Image

Image

ImageImage

Image

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco