‘1 milion dollarë për një natë’, ja si i përgjigjet Enca Haxhia ndjekësit

‘1 milion dollarë për një natë’, ja si i përgjigjet Enca Haxhia ndjekësit

08:39, 19/06/2021
A+ Aa A-

 Në bisedat virtuale të Enca Haxhias nuk mungojnë pyetjet pikante, të cilave këngëtarja vendos t’u përgjigjet publikisht.

Mbrëmjen e djeshme, artistja vendosi t’i kushtojë pak kohë edhe fansave të saj, që janë shumë kuriozë të dinë pothuajse gjithçka për jetën profesionale dhe private të saj.

“A je për me ba dashni?”, ishte njëra nga pyetjet e sikletshme, së cilës ajo iu përgjigj: “Çdo ditë”.

Image

Ndërkohë, një tjetër i shkruante se si ka mundësi që një vajzë kaq e bukur sa Enca nuk është martuar ende.

''Më duhet ujë i shenjtë për sytë pas kësaj pyetjeje…”, shkroi Haxhia.

Image

25-vjeçarja nuk nguroi t’i përgjigjej edhe një tjetër pyetjeje shumë pikante

“1 milion dollarë për një natë?”, i shkruante ndjekësi, të cilit Enca i tha: “Euro”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco