Është 53 vjeç por modelja e njohur nuk nguron të ekspozojë format e saj me të brendshme

Është 53 vjeç por modelja e njohur nuk nguron të ekspozojë format e saj me të brendshme

12:25, 17/06/2021
A+ Aa A-

Mosha është thjesht një numër: kjo demonstrohet nga Helena Christensen e cila në moshën 53 vjeçare është më e bukur dhe më seksi se kurrë.

Modeleja ka pozuar me të brendshme shumë provokuese dhe nuk ka frikë të guxojë me eros: mes transparencave pikante, dhe pozave djallëzore, modelja i ka lënë me’ gojë hapur’ të gjithë fansat e saj.

Christensen u zgjodh si modele për një markë të brendshmesh dhe fotografoi veten në shtëpinë e saj në Malet Catskills në pjesën e pasme të New York-ut.

‘’Ne shpresojmë t’i frymozojmë gratë të përqafojnë dëshirat e tyre dhe të argëtohen gjatë rrugës’’ shkruan ajo krahas foto. 

Helena është e bukur dhe ajo e di atë, nuk është rastësi që karriera e saj prej modeleje ka vazhduar për tridhjetë vjet.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco