Moderatorja shqiptare shpërthen në lot gjatë rrëfimit: Ende nuk i ka takuar prindërit

Moderatorja shqiptare shpërthen në lot gjatë rrëfimit: Ende nuk i ka takuar prindërit

12:15, 17/06/2021
A+ Aa A-

Moderaorja Liesa Haxhiasllani e ftuar në emsionin “E ardhmja është vajzë”, tregoi se prej disa muajsh nuk ka mundur t’i takojë prindërit e saj që ndodhen në Greqi.

 

“Nuk i kam takuar ende, mamin nuk e kam takuar gati më shumë se një vit. Akoma nuk është krijuar mundësia sepse jetojnë në një ishull dhe nuk udhëton dot tani. Do të duhet të shtyhet për një tjetër moment”, tha Liesa.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco