Kafe Shqeto/ Zhaku rikthehet në Tiranë me një koncert

Kafe Shqeto/ Zhaku rikthehet në Tiranë me një koncert

10:42, 17/06/2021
A+ Aa A-

Zhaku ishte e ftuar ditën e sotme në “Kafe Shqeto” tek SYRI TV, ku foli për këngët e saj që do përbajmnë në thelb njohjen, flirtimet, dashurinë, dramat e ndarjes do të jenë krijimet e reja mes viteve dhe sigurisht dhe këngët më të njohura të saj.

 

Ajo ndau me ne ndryshimet më të fundit në jetën e saj në Gjermani si dhe organizimin e koncertit të saj në Tiranë.

Koncerti do të zhvillohet më datë 24 qershor, tek “Reja”, në të cilin do të performohet nga ajo dhe bashkëshorti i saj Christian Kreus.

 

Këngët e performuara do të jenë nga repertori i saj dhe krijime të reja nga të dy ata.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco