'Je femër e lehtë, ule zërin me mua', plas keq në mes Lindës dhe Linditës

'Je femër e lehtë, ule zërin me mua', plas keq në mes Lindës dhe Linditës

08:05, 17/06/2021
A+ Aa A-

Një debat ka plasur puntatën e djeshme në "Përputhen +40" mes Lindës dhe Linditës për Çimin, i cili po i përgjigjej pyetjeve të publikut.

Linda e ka cilësuar si femër të lehtë nga fakti që Çimi nuk e shikon seriozisht, ndryshe nga mënyra si e sheh Stelën.

Image

Linda: Stelën e shikon më seriozisht, ndërsa Linditën e ka marrë “easy going”, më të lehtë.

Lindita: E ke shumë gabim.

Linda: Mos më ngri zërin mua.

Lindita: E ke marrë gabim. Do të bësh monolog apo do të dëgjosh? Të mos revoltohesh kot, dëgjo. Të mos marrësh dikë seriozisht, nuk do të thotë që është i lehtë.

Linda: Unë jam e hapur me të gjithë, por nuk jam e lehtë. Duhet shumë që të më arrish mua.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco