Keith dhe Adriana nuk i kursejnë komentet e dashurisë ndaj njëri-tjetrit

Keith dhe Adriana nuk i kursejnë komentet e dashurisë ndaj njëri-tjetrit

20:12, 16/06/2021
A+ Aa A-

Keith dhe Adriana Matoshi vazhdojnë ta shijojnë në maksimum romancën e tyre të re.

Dyshja në fjalë në asnjë moment të ditës nuk i kursejnë deklarat e dashurisë ndaj njëri-tjetrit.

Ndonëse janë paragjykuar nga një pjesë e mirë e ndjekësve për shkak të diferencës së moshës, ata ende ruajnë një raport të shkëlqyer mes tyre larg paragjykimeve.

Së fundmi, Keith është ai i cili përmes një imazhi të publikuar në Instagram e ka përkëdhelur Adrianën me fjalën “dashuri”.

Adriana shihet teksa ka vendosur kokën e saj në krah të Keithit dhe të dy duken si dy zogj të dashuruar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco