E vogla North feston ditëlindjen, Kim Kardashian tregon dhuratën speciale që po përgatit për të

E vogla North feston ditëlindjen, Kim Kardashian tregon dhuratën speciale që po përgatit për të

18:56, 16/06/2021
A+ Aa A-

Familja Kardashian ka festë, pasi e vogla North pra vajza e Kim mbush plot 8 vite.

Të gjithë anëtaret e familjes Kardashian, por jo vëtëm kaq e kanë uruar vogëlushen me fjalë të ëmbla duke i shprehur urime të sinqerta.

Por, urimin më të ndjerë North e mori nga nëna e saj, Kim Kardashian e cila u shpreh se një ditë të gjitha urimet dhe fjalët e zemrës që ka për të North do i lexojë në një libër.

“Fëmija im i parë North është bërë tetë vjeçe sot. North, një ditë të gjitha këto mesazhe do t’i shohësh në librat që jam duke bërë për ty dhe shpresoj që ta ndjesh dashurinë pasi sjell shumë lumturi dhe gëzim në jetët tona. Ti je personi më i zgjuar, më kreativ që dini saktësisht se çfarë do në jetë. Unë kurrë nuk kam takuar dikë si ti”, shkruan Kim.

Me siguri që të gjithë fansat dhe ndjekësit po e presin me padurim këtë libër që ajo ka në plan të ja dhurojë të voglës së saj që me siguri do të jetë mjaft interesant.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco