E pabesueshme, Don Xhoni tregon sa para ka fituar gjatë pandemisë

E pabesueshme, Don Xhoni tregon sa para ka fituar gjatë pandemisë

18:49, 16/06/2021
A+ Aa A-

Don Xhoni është aktualisht ndër astistët më të suksesshëm të showbizit shqiptar i cili u bë pjesë e muzikës në një moshë fare të re dhe tashmë po korr sukses.

Ai u bë pjesë e tregut muzikor shumë shpejt, duke numëruar kështu disa këngë që mbajnë emrin e tij dhe mijëra fansa në të gjithë vendin.

Përmes një postimi të bërë ditët e fundit në Instagram, ai shfaqet me një makinë të tipit “Mercedez G Class”, dhe një vilë mjaft luksoze.

“N’PANDEMI”- shkroi Don Xhoni në imazhin e postuar.

Menjëherë pasa kësaj, fansat janë shprehur se e gjitha kjo tregoi se sa pasuri ka vendosur ai gjatë kohës së pandemisë kur bënte muzikë dhe realisht duhet të jetë një shifër marramendëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DON XHONI (@don_xhoni)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco