Elettra Lamborghini, dërgon 'kartolina s*ksi' nga Mykonos

Elettra Lamborghini, dërgon 'kartolina s*ksi' nga Mykonos

16:37, 16/06/2021
A+ Aa A-

"Unë jam gati të bëj një histori për t'ju treguar këtë pak fizik", thotë Elettra Lamboghini në Stories, duke treguar kthesat mahnitëse në bikini të bardha.

Këngëtarja është në Mykonos me miqtë e saj dhe shfrytëzon rastin të dërgojë kartolina seksi për ndjekësit, duke treguar peisazhet e saj të ëndrrave por mbi të gjitha kthesat e saj të nxehta.

Elettra është një bombë seksi e vërtetë nën diellin e ishullit grek.

Ajo e di mirë, dhe përdor të gjitha armët e saj të joshjes për të mahnitur ndjekësit.

"Unë kam bikini vetëm për ty ... por nuk dërgoj foto direkt", shkruan ajo duke cituar hitin e saj të fundit, "Pistolero", duke e shoqëruar një foto, në të cilën ajo shtrihet pranë pishinës ku 'puthet' nga dielli.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco