Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin pozojnë me bikini matchy-matchy dhe rrjeti u 'çmend'

Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin pozojnë me bikini matchy-matchy dhe rrjeti u 'çmend'

16:12, 16/06/2021
A+ Aa A-

Mikeshat më të mira Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin aktualisht janë duke shijuar një udhëtim vajzash në Cabo.

Dyshja, me sa duket, vendosën të koordinojnë veshjet e tyre për këtë rast.

Të dy supermodelet pozuan për Instagram të hënën, të veshura me bikin nga Heavy Manners, teksa lënë pa fjalë ndjekësit.

Ndërsa Baldwin, e shoqëroi pjesën e sipërme të saj me lule portokalli dhe-rozë dhe pjesën e poshtme me një fustan këmishë dhe pantallona të bardha me lule, 25-vjeçarja Jenner e modeloi neonin e saj jeshile-dhe-blu lart dhe poshtë ,me një kapelë mbrapa në të njëjtën ngjyrë.

Ndërkohë Baldwin, veshi kostumin e saj të Heavy Manners edhe në pushime me burrin Justin Bieber në fillim të këtij viti .

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco