Sarah Jessica Parker publikon foton e parë të vazhdimit të serialit 'Sex and the City'

Sarah Jessica Parker publikon foton e parë të vazhdimit të serialit 'Sex and the City'

14:40, 15/06/2021
A+ Aa A-

Aktorja Sarah Jessica Parker postoi në profilin e saj në Instagram foton e parë nga seti i xhirimeve të episodeve të reja të serialit  "Sex and the City", duke treguar atë dhe kolegët e saj Cynthia Nixon dhe Kristin Davis, ribashkuar pas 16 vitesh.

Fotoja e "treshes" me Empire State Building në sfond, në përshkrimin e së cilës Parker shkruajti "së bashku përsëri", mori pothuajse gjysmë milioni pëlqime në vetëm një orë.

Nixon ndau të njëjtën foto në profilin e saj, duke shkruar, "Miqësia nuk del kurrë nga moda".

Risjellja e filmit  do të jetë në dispozicion në shërbimin streaming HBO Max.

Një kapitull i ri në jetën e miqve të famshëm do të quhet "And Just Like That…".

Kim Cattrall nuk do të bashkohet me episodet e reja, por kjo është arsyeja pse Chris Noth po kthehet si z. Big, John Corbett si Aidan Shar dhe David Eigenberg si Steve Brady.

Seriali do të përbëhet nga dhjetë episode që zgjasin gjysmë ore secili, dhe xhirimet filluan këtë pranverë në New York City.

Seriali origjinal, i cili filloi nga viti 1998 në 2004, u krijua nga Darren Star bazuar në librat e Candace Bushnell.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco