Beyonce uron binjakët e saj për ditëlindje me mesazhin e veçantë

Beyonce uron binjakët e saj për ditëlindje me mesazhin e veçantë

13:45, 15/06/2021
A+ Aa A-

Beyonce ka ndarë me ndjekësit sa krenare është për fëmijët e saj binjakë në ditëlindjen e tyre.

Ajo me anë të një mesazhi prekës në rrjetet sociale uroi ditëlindjen e 4tërt të binjakëve të saj, Rumi dhe Sir.

 

Ajo i mirëpriti ata me Jay-Z më 13 qershor 2017.

“Çfarë është më mirë se 1 dhuratë... 2. Urime ditëlindjen Rumi & Sir”- shkruajti këngëtarja.

 

Çifti gjithashtu ka një vajzë 9-vjeçare, Blue Ivy.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco