Lajmi i fundit

Shuplaka e ODIHR: Përdorimi i administratës i dha PS-së një avantazh domethënës

Iva Aliko: Nuk kam të dashur, kanë rënë kërkesat pas transformimit tim

Iva Aliko: Nuk kam të dashur, kanë rënë kërkesat pas transformimit tim

11:01, 15/06/2021
A+ Aa A-

Iva Aliko ishte e ftuar në “Kafe Shqeto”, në Syri Tv, ku foli për ndryshimin rrënjësor që kishte pësuar trupi i saj.

 

Ish-vajza me format bombastike tani është kthyer në  bodibillder dhe fansat e saj janë të mërzitur dhe të zhgënjyer nga ndryshimin i saj, ku duket se dhe kërkesat për të kanë rënë, por fama nuk është më prioritet për të.

Image

Aliko, ishte shumë e dëshiruar për shkak të formave bombastike dhe dikur përflitej për lidhje me deputetë, por tani jeta e saj duket se ka marrë një rrjedhë tjetër.

“Momentalisht nuk kam asnjë lidhje në jetën time dhe gjithë përkushtimi im i kushtohet vetëm fitnesit”- përfundon Iva.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco