Deputetja kosovare ‘çmend’ rrjetin me fotot e reja

Deputetja kosovare ‘çmend’ rrjetin me fotot e reja

09:59, 14/06/2021
A+ Aa A-

duda Balije, është një deputete kosovare, mjaft simpatike.

Deputetja Duda Balje erdhi me disa fotografi unike.

Ajo është rregulluar deri në detaj dhe si asnjëherë më parë.

Image

Së fundmi, ajo ka veshur një fustan të bardhë e mjaft elegant.

Pas veshjes, vëmendje ka marrë bukuria e saj dhe format perfekte.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco